Verslo planas kredito unijai

Paprastai bankai naujo verslo nekredituoja, todėl siūlome kreiptis į kredito unijas, kurios gali suteikti paskolas iš Verslumo Skatinimo Fondo lengvatinėmis sąlygomis. Siūlome savo pagalbą rengiant standartinį verslo planą paskolai iš Verslumo skatinimo fondo gauti. Ši verslo plano forma tinka preliminariam verslo idėjos įvertinimui ir finansiniams skaičiavimams, atsižvelgiant į pajamas, išlaidas, paskolos grąžinimą.

Su tinkamu verslo planu yra galimybė gauti paskolą iki 25 000 Eur, turint 11% nuosavų lėšų grynaisiais ir galimybę užtikrinti bent 20 proc. paskolos sumos.

Verslo plano kredito unijai rengimo kaina - 180 Eur.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar kreipiantis dėl VSF paskolos reikalinga turėti savo lėšų? Jei taip, tai kiek?

Reikalinga nuosavų lėšų suma iš esmės priklauso nuo to, kokio dydžio užstatą (nekilnojamojo turto) arba laidavimą galėsite pasiūlyti.

  • Jei galite pasiūlyti užstatą visai paskolos sumai, nuosavų lėšų reikės tik 10 proc. paskolos dydžio. Pinigai reikalingi kredito unijos pajiniam įnašui, juos atgausite, kai išmokėsite paskolą.
  • Jei galite garantuoti 20 proc. ar daugiau paskolos sumos, reikės 10 proc. pajiniam įnašui + 1 proc. mokestis už suteiktą INVEGA garantiją.
  • Jei patys negalėsite pateikti jokio užstato, bus užstatomas perkamas turtas, o likusią dalį garantuos INVEGA. Šiuo atveju Jums patiems reikės turėti apie 20 proc. visų reikalingų pinigų verslo pradžiai.

Kokiai veiklai galima gauti lengvatinį finansavimą?

Informaciją apie VSF paskolų panaaudojimą galite rasti Verslumo skatinimo kreditų teikimo sąlygose.

Kokios atsiskaitymo sąlygos? Kokiu atveju taikomos nuolaidos?

Standartinio verslo plano kredito unijai (Verslumo skatinimo fondo) rengimo kaina – 180 €. Nuolaidos taikomos įvertinus pateiktos informacijos aktualumą ir vientisumą.

Kokios garantijos, kad su jūsų parengtu verslo planu gausime paskolą verslui iš kredito įstaigos?

Pradėdami bendrauti su klientu, visada pirmiausia išsiaiškiname, ar jis turi galimybę gauti paskolą, ir ar mūsų paslaugos iš vis yra reikalingos.

Jei planuojamas verslas atitinka finansavimo sąlygas, nėra pagrindo baimintis, kad kreditavimo įstaiga paskolos nesuteiks. Prireikus planas yra koreguojamas už tą pačią sumą.

Kaip elgiatės tuo atveju, jei kredito įstaiga atsisako suteikti paskolą, ar vis tiek imate atlygį už savo paslaugas?

Kredito įstaigai atsisakius finansuoti mūsų parengtą verslo planą – pinigus grąžiname.

Kiek laiko užtrunka verslo plano kredito unijai rengimas?

Surinkus reikiamą informaciją iš kliento, standartinio verslo plano, skirto kredito unijos paskolai iš VSF, rengimas užtruka iki 5 darbo dienų.

Per kiek laiko suteikiama lengvatinė paskola?

Kredito unijai pateikus paraiškos formą, procesas užtrunka 2 – 4 savaites, jei nėra reikalinga INVEGA garanija. Jei garantija yra reikalinga, procesas trunka 6 – 8 savaites.

Kaip vyksta verslo plano rengimo procesas? Kokią informaciją reikėtų pateikti?

Savo klientams turime parengę trumpą klausimyną apie planuojamą verslą, kurį galima užpildyti susitikimo metu, ar užpildyti patogiu laiku ir atsiųsti el. paštu. Sekančio etapo metu užduodame papildomus klausimus, kurie padeda geriau pagrįsti verslo planą.